Kërkesa-Folklor DvD

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Folk and Popular Music of Albania, Vol. 1

0 2.639

emin

  • emin.e
  • emin.e
3 1.589

emin.e

Vllezrit Gashi DVD

2 1.603

calibramuki

KERKES: Rrenjet tona Gusht me 06 2011

1 1.545

Dαנα_ѕωє™

Kërkoj këngen Bardhok Biben kenduar nga Hasani e Rizahi Izbica.

0 1.122

Kerkoj emisionin e mram te "Rrenjet tona" nga zonja Shkurte Fejza

0 787

kerkoj ket dvd NAIMI ME XENIN DHE GANIUN - KRAHINA E NIKOLLES

2 −2 1.541

Rambo6

Kerkoj kengen e Azem Bejtes kenduar nga Ali Krasniqi dhe Muhamet Bashota ?

2 1.616

endritgashi

tung

0 786

miremengjesi

3 1.553

endritgashi

ju falenderoi per ndihmen qe po na beni

0 787

ju pershendes perzemersishte jeni te mrekullushem

3 −2 5.128

endritgashi

kerkes

  • himi
  • Rambo6
4 1.582

Rambo6

Jam duke kerku nje dvd video me keng folklorike hashim shala,tahir drenica,vllezrit gashi dhe avgustinin

  • Djduci
  • Rambo6
1 1.610

Rambo6

Kur xhexha moj cuce se tkna feju

0 822
  • Statistik

    15 Themen - 36 Beiträge (0,01 Beiträge pro Tag)