Kërkesa-Folklor DvD

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Folk and Popular Music of Albania, Vol. 1

0 2.696

emin

  • emin.e
  • emin.e
3 1.637

emin.e

Vllezrit Gashi DVD

2 1.642

calibramuki

KERKES: Rrenjet tona Gusht me 06 2011

1 1.570

Dαנα_ѕωє™

Kërkoj këngen Bardhok Biben kenduar nga Hasani e Rizahi Izbica.

0 1.180

Kerkoj emisionin e mram te "Rrenjet tona" nga zonja Shkurte Fejza

0 804

kerkoj ket dvd NAIMI ME XENIN DHE GANIUN - KRAHINA E NIKOLLES

2 −2 1.567

Rambo6

Kerkoj kengen e Azem Bejtes kenduar nga Ali Krasniqi dhe Muhamet Bashota ?

2 1.639

endritgashi

tung

0 799

miremengjesi

3 1.583

endritgashi

ju falenderoi per ndihmen qe po na beni

0 807

ju pershendes perzemersishte jeni te mrekullushem

3 −2 5.169

endritgashi

kerkes

  • himi
  • Rambo6
4 1.635

Rambo6

Jam duke kerku nje dvd video me keng folklorike hashim shala,tahir drenica,vllezrit gashi dhe avgustinin

  • Djduci
  • Rambo6
1 1.636

Rambo6

Kur xhexha moj cuce se tkna feju

0 839
  • Statistik

    15 Themen - 36 Beiträge (0,01 Beiträge pro Tag)