Kërkesa-Folklor DvD

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Folk and Popular Music of Albania, Vol. 1

0 140

emin

 • emin.e
 • emin.e
3 152

emin.e

Vllezrit Gashi DVD

2 178

calibramuki

KERKES: Rrenjet tona Gusht me 06 2011

1 115

Dαנα_ѕωє™

Kërkoj këngen Bardhok Biben kenduar nga Hasani e Rizahi Izbica.

0 230

Kerkoj emisionin e mram te "Rrenjet tona" nga zonja Shkurte Fejza

0 65

kerkoj ket dvd NAIMI ME XENIN DHE GANIUN - KRAHINA E NIKOLLES

2 −2 109

Rambo6

Kerkoj kengen e Azem Bejtes kenduar nga Ali Krasniqi dhe Muhamet Bashota ?

2 187

endritgashi

tung

0 60

miremengjesi

3 119

endritgashi

ju falenderoi per ndihmen qe po na beni

0 57

ju pershendes perzemersishte jeni te mrekullushem

3 −2 1.129

endritgashi

kerkes

 • himi
 • Rambo6
4 143

Rambo6

Jam duke kerku nje dvd video me keng folklorike hashim shala,tahir drenica,vllezrit gashi dhe avgustinin

 • Djduci
 • Rambo6
1 182

Rambo6

Kur xhexha moj cuce se tkna feju

0 100
 • Benutzer online 24

  24 Besucher

 • Statistik

  15 Themen - 36 Beiträge (0,01 Beiträge pro Tag)