Kërkesa-Folklor DvD

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Folk and Popular Music of Albania, Vol. 1

0 3.394

emin

  • emin.e
  • emin.e
3 1.901

emin.e

Vllezrit Gashi DVD

2 1.880

calibramuki

KERKES: Rrenjet tona Gusht me 06 2011

1 1.774

Dαנα_ѕωє™

Kërkoj këngen Bardhok Biben kenduar nga Hasani e Rizahi Izbica.

0 1.362

Kerkoj emisionin e mram te "Rrenjet tona" nga zonja Shkurte Fejza

0 932

kerkoj ket dvd NAIMI ME XENIN DHE GANIUN - KRAHINA E NIKOLLES

2 −2 1.813

Rambo6

Kerkoj kengen e Azem Bejtes kenduar nga Ali Krasniqi dhe Muhamet Bashota ?

2 1.897

endritgashi

tung

0 936

miremengjesi

3 1.851

endritgashi

ju falenderoi per ndihmen qe po na beni

0 966

ju pershendes perzemersishte jeni te mrekullushem

3 −2 5.427

endritgashi

kerkes

  • himi
  • Rambo6
4 1.953

Rambo6

Jam duke kerku nje dvd video me keng folklorike hashim shala,tahir drenica,vllezrit gashi dhe avgustinin

  • Djduci
  • Rambo6
1 1.861

Rambo6

Kur xhexha moj cuce se tkna feju

0 959
  • Statistik

    15 Themen - 36 Beiträge (0,01 Beiträge pro Tag)