Kërkesa-Folklor DvD

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Folk and Popular Music of Albania, Vol. 1

0 3.357

emin

 • emin.e
 • emin.e
3 1.885

emin.e

Vllezrit Gashi DVD

2 1.863

calibramuki

KERKES: Rrenjet tona Gusht me 06 2011

1 1.758

Dαנα_ѕωє™

Kërkoj këngen Bardhok Biben kenduar nga Hasani e Rizahi Izbica.

0 1.355

Kerkoj emisionin e mram te "Rrenjet tona" nga zonja Shkurte Fejza

0 925

kerkoj ket dvd NAIMI ME XENIN DHE GANIUN - KRAHINA E NIKOLLES

2 −2 1.794

Rambo6

Kerkoj kengen e Azem Bejtes kenduar nga Ali Krasniqi dhe Muhamet Bashota ?

2 1.876

endritgashi

tung

0 928

miremengjesi

3 1.828

endritgashi

ju falenderoi per ndihmen qe po na beni

0 959

ju pershendes perzemersishte jeni te mrekullushem

3 −2 5.406

endritgashi

kerkes

 • himi
 • Rambo6
4 1.934

Rambo6

Jam duke kerku nje dvd video me keng folklorike hashim shala,tahir drenica,vllezrit gashi dhe avgustinin

 • Djduci
 • Rambo6
1 1.845

Rambo6

Kur xhexha moj cuce se tkna feju

0 953
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  15 Themen - 36 Beiträge (0,01 Beiträge pro Tag)