Kërkesa-Folklor DvD

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Folk and Popular Music of Albania, Vol. 1

0 3.704

emin

  • emin.e
  • emin.e
3 1.935

emin.e

Vllezrit Gashi DVD

2 1.911

calibramuki

KERKES: Rrenjet tona Gusht me 06 2011

1 1.795

Dαנα_ѕωє™

Kërkoj këngen Bardhok Biben kenduar nga Hasani e Rizahi Izbica.

0 1.383

Kerkoj emisionin e mram te "Rrenjet tona" nga zonja Shkurte Fejza

0 948

kerkoj ket dvd NAIMI ME XENIN DHE GANIUN - KRAHINA E NIKOLLES

2 −2 1.843

Rambo6

Kerkoj kengen e Azem Bejtes kenduar nga Ali Krasniqi dhe Muhamet Bashota ?

2 1.924

endritgashi

tung

0 946

miremengjesi

3 1.911

endritgashi

ju falenderoi per ndihmen qe po na beni

0 984

ju pershendes perzemersishte jeni te mrekullushem

3 −2 5.458

endritgashi

kerkes

  • himi
  • Rambo6
4 1.988

Rambo6

Jam duke kerku nje dvd video me keng folklorike hashim shala,tahir drenica,vllezrit gashi dhe avgustinin

  • Djduci
  • Rambo6
1 1.888

Rambo6

Kur xhexha moj cuce se tkna feju

0 972
  • Statistik

    15 Themen - 36 Beiträge (0,01 Beiträge pro Tag)