Kërkesa-Folklor DvD

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Folk and Popular Music of Albania, Vol. 1

0 1.394

emin

 • emin.e
 • emin.e
3 991

emin.e

Vllezrit Gashi DVD

2 1.013

calibramuki

KERKES: Rrenjet tona Gusht me 06 2011

1 949

Dαנα_ѕωє™

Kërkoj këngen Bardhok Biben kenduar nga Hasani e Rizahi Izbica.

0 699

Kerkoj emisionin e mram te "Rrenjet tona" nga zonja Shkurte Fejza

0 485

kerkoj ket dvd NAIMI ME XENIN DHE GANIUN - KRAHINA E NIKOLLES

2 −2 947

Rambo6

Kerkoj kengen e Azem Bejtes kenduar nga Ali Krasniqi dhe Muhamet Bashota ?

2 1.020

endritgashi

tung

0 481

miremengjesi

3 958

endritgashi

ju falenderoi per ndihmen qe po na beni

0 476

ju pershendes perzemersishte jeni te mrekullushem

3 −2 3.987

endritgashi

kerkes

 • himi
 • Rambo6
4 979

Rambo6

Jam duke kerku nje dvd video me keng folklorike hashim shala,tahir drenica,vllezrit gashi dhe avgustinin

 • Djduci
 • Rambo6
1 1.016

Rambo6

Kur xhexha moj cuce se tkna feju

0 521
 • Benutzer online 9

  9 Besucher

 • Statistik

  15 Themen - 36 Beiträge (0,01 Beiträge pro Tag)