Kërkesa-Folklor DvD

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Folk and Popular Music of Albania, Vol. 1

0 3.265

emin

 • emin.e
 • emin.e
3 1.860

emin.e

Vllezrit Gashi DVD

2 1.851

calibramuki

KERKES: Rrenjet tona Gusht me 06 2011

1 1.739

Dαנα_ѕωє™

Kërkoj këngen Bardhok Biben kenduar nga Hasani e Rizahi Izbica.

0 1.339

Kerkoj emisionin e mram te "Rrenjet tona" nga zonja Shkurte Fejza

0 913

kerkoj ket dvd NAIMI ME XENIN DHE GANIUN - KRAHINA E NIKOLLES

2 −2 1.766

Rambo6

Kerkoj kengen e Azem Bejtes kenduar nga Ali Krasniqi dhe Muhamet Bashota ?

2 1.850

endritgashi

tung

0 920

miremengjesi

3 1.803

endritgashi

ju falenderoi per ndihmen qe po na beni

0 951

ju pershendes perzemersishte jeni te mrekullushem

3 −2 5.381

endritgashi

kerkes

 • himi
 • Rambo6
4 1.908

Rambo6

Jam duke kerku nje dvd video me keng folklorike hashim shala,tahir drenica,vllezrit gashi dhe avgustinin

 • Djduci
 • Rambo6
1 1.828

Rambo6

Kur xhexha moj cuce se tkna feju

0 949
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  15 Themen - 36 Beiträge (0,01 Beiträge pro Tag)