Kërkesa-Folklor DvD

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Folk and Popular Music of Albania, Vol. 1

0 2.363

emin

 • emin.e
 • emin.e
3 1.573

emin.e

Vllezrit Gashi DVD

2 1.595

calibramuki

KERKES: Rrenjet tona Gusht me 06 2011

1 1.533

Dαנα_ѕωє™

Kërkoj këngen Bardhok Biben kenduar nga Hasani e Rizahi Izbica.

0 1.037

Kerkoj emisionin e mram te "Rrenjet tona" nga zonja Shkurte Fejza

0 781

kerkoj ket dvd NAIMI ME XENIN DHE GANIUN - KRAHINA E NIKOLLES

2 −2 1.533

Rambo6

Kerkoj kengen e Azem Bejtes kenduar nga Ali Krasniqi dhe Muhamet Bashota ?

2 1.608

endritgashi

tung

0 778

miremengjesi

3 1.543

endritgashi

ju falenderoi per ndihmen qe po na beni

0 775

ju pershendes perzemersishte jeni te mrekullushem

3 −2 4.920

endritgashi

kerkes

 • himi
 • Rambo6
4 1.569

Rambo6

Jam duke kerku nje dvd video me keng folklorike hashim shala,tahir drenica,vllezrit gashi dhe avgustinin

 • Djduci
 • Rambo6
1 1.601

Rambo6

Kur xhexha moj cuce se tkna feju

0 817
 • Benutzer online 4

  4 Besucher

 • Statistik

  15 Themen - 36 Beiträge (0,01 Beiträge pro Tag)