Kërkesa-Folklor DvD

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Folk and Popular Music of Albania, Vol. 1

0 1.364

emin

 • emin.e
 • emin.e
3 973

emin.e

Vllezrit Gashi DVD

2 995

calibramuki

KERKES: Rrenjet tona Gusht me 06 2011

1 931

Dαנα_ѕωє™

Kërkoj këngen Bardhok Biben kenduar nga Hasani e Rizahi Izbica.

0 688

Kerkoj emisionin e mram te "Rrenjet tona" nga zonja Shkurte Fejza

0 475

kerkoj ket dvd NAIMI ME XENIN DHE GANIUN - KRAHINA E NIKOLLES

2 −2 929

Rambo6

Kerkoj kengen e Azem Bejtes kenduar nga Ali Krasniqi dhe Muhamet Bashota ?

2 1.002

endritgashi

tung

0 472

miremengjesi

3 940

endritgashi

ju falenderoi per ndihmen qe po na beni

0 467

ju pershendes perzemersishte jeni te mrekullushem

3 −2 3.954

endritgashi

kerkes

 • himi
 • Rambo6
4 961

Rambo6

Jam duke kerku nje dvd video me keng folklorike hashim shala,tahir drenica,vllezrit gashi dhe avgustinin

 • Djduci
 • Rambo6
1 997

Rambo6

Kur xhexha moj cuce se tkna feju

0 512
 • Benutzer online 13

  13 Besucher

 • Statistik

  15 Themen - 36 Beiträge (0,01 Beiträge pro Tag)