Kërkesa-Folklor DvD

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Folk and Popular Music of Albania, Vol. 1

0 909

emin

 • emin.e
 • emin.e
3 679

emin.e

Vllezrit Gashi DVD

2 705

calibramuki

KERKES: Rrenjet tona Gusht me 06 2011

1 640

Dαנα_ѕωє™

Kërkoj këngen Bardhok Biben kenduar nga Hasani e Rizahi Izbica.

0 528

Kerkoj emisionin e mram te "Rrenjet tona" nga zonja Shkurte Fejza

0 329

kerkoj ket dvd NAIMI ME XENIN DHE GANIUN - KRAHINA E NIKOLLES

2 −2 639

Rambo6

Kerkoj kengen e Azem Bejtes kenduar nga Ali Krasniqi dhe Muhamet Bashota ?

2 712

endritgashi

tung

0 324

miremengjesi

3 647

endritgashi

ju falenderoi per ndihmen qe po na beni

0 321

ju pershendes perzemersishte jeni te mrekullushem

3 −2 3.645

endritgashi

kerkes

 • himi
 • Rambo6
4 670

Rambo6

Jam duke kerku nje dvd video me keng folklorike hashim shala,tahir drenica,vllezrit gashi dhe avgustinin

 • Djduci
 • Rambo6
1 707

Rambo6

Kur xhexha moj cuce se tkna feju

0 366
 • Benutzer online 6

  6 Besucher

 • Statistik

  15 Themen - 36 Beiträge (0,01 Beiträge pro Tag)