Kërkesa-Folklor DvD

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Folk and Popular Music of Albania, Vol. 1

0 2.656

emin

  • emin.e
  • emin.e
3 1.602

emin.e

Vllezrit Gashi DVD

2 1.612

calibramuki

KERKES: Rrenjet tona Gusht me 06 2011

1 1.550

Dαנα_ѕωє™

Kërkoj këngen Bardhok Biben kenduar nga Hasani e Rizahi Izbica.

0 1.158

Kerkoj emisionin e mram te "Rrenjet tona" nga zonja Shkurte Fejza

0 790

kerkoj ket dvd NAIMI ME XENIN DHE GANIUN - KRAHINA E NIKOLLES

2 −2 1.544

Rambo6

Kerkoj kengen e Azem Bejtes kenduar nga Ali Krasniqi dhe Muhamet Bashota ?

2 1.617

endritgashi

tung

0 786

miremengjesi

3 1.557

endritgashi

ju falenderoi per ndihmen qe po na beni

0 790

ju pershendes perzemersishte jeni te mrekullushem

3 −2 5.137

endritgashi

kerkes

  • himi
  • Rambo6
4 1.593

Rambo6

Jam duke kerku nje dvd video me keng folklorike hashim shala,tahir drenica,vllezrit gashi dhe avgustinin

  • Djduci
  • Rambo6
1 1.615

Rambo6

Kur xhexha moj cuce se tkna feju

0 824
  • Statistik

    15 Themen - 36 Beiträge (0,01 Beiträge pro Tag)