Kërkesa-Folklor DvD

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Folk and Popular Music of Albania, Vol. 1

0 2.665

emin

  • emin.e
  • emin.e
3 1.610

emin.e

Vllezrit Gashi DVD

2 1.617

calibramuki

KERKES: Rrenjet tona Gusht me 06 2011

1 1.553

Dαנα_ѕωє™

Kërkoj këngen Bardhok Biben kenduar nga Hasani e Rizahi Izbica.

0 1.165

Kerkoj emisionin e mram te "Rrenjet tona" nga zonja Shkurte Fejza

0 794

kerkoj ket dvd NAIMI ME XENIN DHE GANIUN - KRAHINA E NIKOLLES

2 −2 1.548

Rambo6

Kerkoj kengen e Azem Bejtes kenduar nga Ali Krasniqi dhe Muhamet Bashota ?

2 1.620

endritgashi

tung

0 789

miremengjesi

3 1.561

endritgashi

ju falenderoi per ndihmen qe po na beni

0 795

ju pershendes perzemersishte jeni te mrekullushem

3 −2 5.146

endritgashi

kerkes

  • himi
  • Rambo6
4 1.601

Rambo6

Jam duke kerku nje dvd video me keng folklorike hashim shala,tahir drenica,vllezrit gashi dhe avgustinin

  • Djduci
  • Rambo6
1 1.619

Rambo6

Kur xhexha moj cuce se tkna feju

0 828
  • Statistik

    15 Themen - 36 Beiträge (0,01 Beiträge pro Tag)