Kërkesa-Folklor DvD

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Folk and Popular Music of Albania, Vol. 1

0 858

emin

 • emin.e
 • emin.e
3 645

emin.e

Vllezrit Gashi DVD

2 671

calibramuki

KERKES: Rrenjet tona Gusht me 06 2011

1 606

Dαנα_ѕωє™

Kërkoj këngen Bardhok Biben kenduar nga Hasani e Rizahi Izbica.

0 511

Kerkoj emisionin e mram te "Rrenjet tona" nga zonja Shkurte Fejza

0 312

kerkoj ket dvd NAIMI ME XENIN DHE GANIUN - KRAHINA E NIKOLLES

2 −2 605

Rambo6

Kerkoj kengen e Azem Bejtes kenduar nga Ali Krasniqi dhe Muhamet Bashota ?

2 678

endritgashi

tung

0 307

miremengjesi

3 613

endritgashi

ju falenderoi per ndihmen qe po na beni

0 304

ju pershendes perzemersishte jeni te mrekullushem

3 −2 3.611

endritgashi

kerkes

 • himi
 • Rambo6
4 636

Rambo6

Jam duke kerku nje dvd video me keng folklorike hashim shala,tahir drenica,vllezrit gashi dhe avgustinin

 • Djduci
 • Rambo6
1 673

Rambo6

Kur xhexha moj cuce se tkna feju

0 349
 • Benutzer online 8

  8 Besucher

 • Statistik

  15 Themen - 36 Beiträge (0,01 Beiträge pro Tag)