Kërkesa-Folklor DvD

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Folk and Popular Music of Albania, Vol. 1

0 896

emin

 • emin.e
 • emin.e
3 671

emin.e

Vllezrit Gashi DVD

2 697

calibramuki

KERKES: Rrenjet tona Gusht me 06 2011

1 632

Dαנα_ѕωє™

Kërkoj këngen Bardhok Biben kenduar nga Hasani e Rizahi Izbica.

0 524

Kerkoj emisionin e mram te "Rrenjet tona" nga zonja Shkurte Fejza

0 325

kerkoj ket dvd NAIMI ME XENIN DHE GANIUN - KRAHINA E NIKOLLES

2 −2 631

Rambo6

Kerkoj kengen e Azem Bejtes kenduar nga Ali Krasniqi dhe Muhamet Bashota ?

2 704

endritgashi

tung

0 320

miremengjesi

3 639

endritgashi

ju falenderoi per ndihmen qe po na beni

0 317

ju pershendes perzemersishte jeni te mrekullushem

3 −2 3.637

endritgashi

kerkes

 • himi
 • Rambo6
4 662

Rambo6

Jam duke kerku nje dvd video me keng folklorike hashim shala,tahir drenica,vllezrit gashi dhe avgustinin

 • Djduci
 • Rambo6
1 699

Rambo6

Kur xhexha moj cuce se tkna feju

0 362
 • Benutzer online 4

  4 Besucher

 • Statistik

  15 Themen - 36 Beiträge (0,01 Beiträge pro Tag)