Kërkesa-Folklor DvD

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Folk and Popular Music of Albania, Vol. 1

0 921

emin

 • emin.e
 • emin.e
3 687

emin.e

Vllezrit Gashi DVD

2 713

calibramuki

KERKES: Rrenjet tona Gusht me 06 2011

1 648

Dαנα_ѕωє™

Kërkoj këngen Bardhok Biben kenduar nga Hasani e Rizahi Izbica.

0 534

Kerkoj emisionin e mram te "Rrenjet tona" nga zonja Shkurte Fejza

0 333

kerkoj ket dvd NAIMI ME XENIN DHE GANIUN - KRAHINA E NIKOLLES

2 −2 647

Rambo6

Kerkoj kengen e Azem Bejtes kenduar nga Ali Krasniqi dhe Muhamet Bashota ?

2 720

endritgashi

tung

0 328

miremengjesi

3 655

endritgashi

ju falenderoi per ndihmen qe po na beni

0 325

ju pershendes perzemersishte jeni te mrekullushem

3 −2 3.653

endritgashi

kerkes

 • himi
 • Rambo6
4 678

Rambo6

Jam duke kerku nje dvd video me keng folklorike hashim shala,tahir drenica,vllezrit gashi dhe avgustinin

 • Djduci
 • Rambo6
1 715

Rambo6

Kur xhexha moj cuce se tkna feju

0 370
 • Benutzer online 12

  12 Besucher

 • Statistik

  15 Themen - 36 Beiträge (0,01 Beiträge pro Tag)