Kërkesa-Folklor DvD

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Folk and Popular Music of Albania, Vol. 1

0 3.237

emin

  • emin.e
  • emin.e
3 1.845

emin.e

Vllezrit Gashi DVD

2 1.838

calibramuki

KERKES: Rrenjet tona Gusht me 06 2011

1 1.730

Dαנα_ѕωє™

Kërkoj këngen Bardhok Biben kenduar nga Hasani e Rizahi Izbica.

0 1.332

Kerkoj emisionin e mram te "Rrenjet tona" nga zonja Shkurte Fejza

0 903

kerkoj ket dvd NAIMI ME XENIN DHE GANIUN - KRAHINA E NIKOLLES

2 −2 1.757

Rambo6

Kerkoj kengen e Azem Bejtes kenduar nga Ali Krasniqi dhe Muhamet Bashota ?

2 1.834

endritgashi

tung

0 914

miremengjesi

3 1.794

endritgashi

ju falenderoi per ndihmen qe po na beni

0 940

ju pershendes perzemersishte jeni te mrekullushem

3 −2 5.369

endritgashi

kerkes

  • himi
  • Rambo6
4 1.894

Rambo6

Jam duke kerku nje dvd video me keng folklorike hashim shala,tahir drenica,vllezrit gashi dhe avgustinin

  • Djduci
  • Rambo6
1 1.822

Rambo6

Kur xhexha moj cuce se tkna feju

0 942
  • Statistik

    15 Themen - 36 Beiträge (0,01 Beiträge pro Tag)