Kërkesa-Folklor DvD

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Folk and Popular Music of Albania, Vol. 1

0 3.136

emin

  • emin.e
  • emin.e
3 1.821

emin.e

Vllezrit Gashi DVD

2 1.812

calibramuki

KERKES: Rrenjet tona Gusht me 06 2011

1 1.703

Dαנα_ѕωє™

Kërkoj këngen Bardhok Biben kenduar nga Hasani e Rizahi Izbica.

0 1.315

Kerkoj emisionin e mram te "Rrenjet tona" nga zonja Shkurte Fejza

0 890

kerkoj ket dvd NAIMI ME XENIN DHE GANIUN - KRAHINA E NIKOLLES

2 −2 1.726

Rambo6

Kerkoj kengen e Azem Bejtes kenduar nga Ali Krasniqi dhe Muhamet Bashota ?

2 1.809

endritgashi

tung

0 899

miremengjesi

3 1.759

endritgashi

ju falenderoi per ndihmen qe po na beni

0 920

ju pershendes perzemersishte jeni te mrekullushem

3 −2 5.332

endritgashi

kerkes

  • himi
  • Rambo6
4 1.871

Rambo6

Jam duke kerku nje dvd video me keng folklorike hashim shala,tahir drenica,vllezrit gashi dhe avgustinin

  • Djduci
  • Rambo6
1 1.799

Rambo6

Kur xhexha moj cuce se tkna feju

0 927
  • Statistik

    15 Themen - 36 Beiträge (0,01 Beiträge pro Tag)