Kërkesa-Folklor DvD

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Folk and Popular Music of Albania, Vol. 1

0 2.000

emin

 • emin.e
 • emin.e
3 1.382

emin.e

Vllezrit Gashi DVD

2 1.404

calibramuki

KERKES: Rrenjet tona Gusht me 06 2011

1 1.340

Dαנα_ѕωє™

Kërkoj këngen Bardhok Biben kenduar nga Hasani e Rizahi Izbica.

0 907

Kerkoj emisionin e mram te "Rrenjet tona" nga zonja Shkurte Fejza

0 683

kerkoj ket dvd NAIMI ME XENIN DHE GANIUN - KRAHINA E NIKOLLES

2 −2 1.338

Rambo6

Kerkoj kengen e Azem Bejtes kenduar nga Ali Krasniqi dhe Muhamet Bashota ?

2 1.412

endritgashi

tung

0 679

miremengjesi

3 1.349

endritgashi

ju falenderoi per ndihmen qe po na beni

0 677

ju pershendes perzemersishte jeni te mrekullushem

3 −2 4.480

endritgashi

kerkes

 • himi
 • Rambo6
4 1.370

Rambo6

Jam duke kerku nje dvd video me keng folklorike hashim shala,tahir drenica,vllezrit gashi dhe avgustinin

 • Djduci
 • Rambo6
1 1.407

Rambo6

Kur xhexha moj cuce se tkna feju

0 719
 • Benutzer online 8

  8 Besucher

 • Statistik

  15 Themen - 36 Beiträge (0,01 Beiträge pro Tag)