Kërkesa-Folklor DvD

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Folk and Popular Music of Albania, Vol. 1

0 3.166

emin

 • emin.e
 • emin.e
3 1.828

emin.e

Vllezrit Gashi DVD

2 1.819

calibramuki

KERKES: Rrenjet tona Gusht me 06 2011

1 1.708

Dαנα_ѕωє™

Kërkoj këngen Bardhok Biben kenduar nga Hasani e Rizahi Izbica.

0 1.318

Kerkoj emisionin e mram te "Rrenjet tona" nga zonja Shkurte Fejza

0 894

kerkoj ket dvd NAIMI ME XENIN DHE GANIUN - KRAHINA E NIKOLLES

2 −2 1.735

Rambo6

Kerkoj kengen e Azem Bejtes kenduar nga Ali Krasniqi dhe Muhamet Bashota ?

2 1.816

endritgashi

tung

0 904

miremengjesi

3 1.768

endritgashi

ju falenderoi per ndihmen qe po na beni

0 924

ju pershendes perzemersishte jeni te mrekullushem

3 −2 5.342

endritgashi

kerkes

 • himi
 • Rambo6
4 1.875

Rambo6

Jam duke kerku nje dvd video me keng folklorike hashim shala,tahir drenica,vllezrit gashi dhe avgustinin

 • Djduci
 • Rambo6
1 1.804

Rambo6

Kur xhexha moj cuce se tkna feju

0 930
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  15 Themen - 36 Beiträge (0,01 Beiträge pro Tag)