Kërkesa-Folklor DvD

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Folk and Popular Music of Albania, Vol. 1

0 851

emin

 • emin.e
 • emin.e
3 641

emin.e

Vllezrit Gashi DVD

2 667

calibramuki

KERKES: Rrenjet tona Gusht me 06 2011

1 602

Dαנα_ѕωє™

Kërkoj këngen Bardhok Biben kenduar nga Hasani e Rizahi Izbica.

0 509

Kerkoj emisionin e mram te "Rrenjet tona" nga zonja Shkurte Fejza

0 310

kerkoj ket dvd NAIMI ME XENIN DHE GANIUN - KRAHINA E NIKOLLES

2 −2 601

Rambo6

Kerkoj kengen e Azem Bejtes kenduar nga Ali Krasniqi dhe Muhamet Bashota ?

2 674

endritgashi

tung

0 305

miremengjesi

3 609

endritgashi

ju falenderoi per ndihmen qe po na beni

0 302

ju pershendes perzemersishte jeni te mrekullushem

3 −2 3.607

endritgashi

kerkes

 • himi
 • Rambo6
4 632

Rambo6

Jam duke kerku nje dvd video me keng folklorike hashim shala,tahir drenica,vllezrit gashi dhe avgustinin

 • Djduci
 • Rambo6
1 669

Rambo6

Kur xhexha moj cuce se tkna feju

0 347
 • Benutzer online 12

  12 Besucher

 • Statistik

  15 Themen - 36 Beiträge (0,01 Beiträge pro Tag)