Kërkesa-Folklor DvD

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Folk and Popular Music of Albania, Vol. 1

0 3.870

emin

  • emin.e
  • emin.e
3 1.977

emin.e

Vllezrit Gashi DVD

2 1.941

calibramuki

KERKES: Rrenjet tona Gusht me 06 2011

1 1.829

Dαנα_ѕωє™

Kërkoj këngen Bardhok Biben kenduar nga Hasani e Rizahi Izbica.

0 1.405

Kerkoj emisionin e mram te "Rrenjet tona" nga zonja Shkurte Fejza

0 966

kerkoj ket dvd NAIMI ME XENIN DHE GANIUN - KRAHINA E NIKOLLES

2 −2 1.876

Rambo6

Kerkoj kengen e Azem Bejtes kenduar nga Ali Krasniqi dhe Muhamet Bashota ?

2 1.963

endritgashi

tung

0 963

miremengjesi

3 1.984

endritgashi

ju falenderoi per ndihmen qe po na beni

0 999

ju pershendes perzemersishte jeni te mrekullushem

3 −2 5.500

endritgashi

kerkes

  • himi
  • Rambo6
4 2.041

Rambo6

Jam duke kerku nje dvd video me keng folklorike hashim shala,tahir drenica,vllezrit gashi dhe avgustinin

  • Djduci
  • Rambo6
1 1.916

Rambo6

Kur xhexha moj cuce se tkna feju

0 993
  • Statistik

    15 Themen - 36 Beiträge (0,01 Beiträge pro Tag)