Kërkesa-Folklor DvD

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Folk and Popular Music of Albania, Vol. 1

0 1.977

emin

 • emin.e
 • emin.e
3 1.370

emin.e

Vllezrit Gashi DVD

2 1.392

calibramuki

KERKES: Rrenjet tona Gusht me 06 2011

1 1.328

Dαנα_ѕωє™

Kërkoj këngen Bardhok Biben kenduar nga Hasani e Rizahi Izbica.

0 901

Kerkoj emisionin e mram te "Rrenjet tona" nga zonja Shkurte Fejza

0 677

kerkoj ket dvd NAIMI ME XENIN DHE GANIUN - KRAHINA E NIKOLLES

2 −2 1.326

Rambo6

Kerkoj kengen e Azem Bejtes kenduar nga Ali Krasniqi dhe Muhamet Bashota ?

2 1.400

endritgashi

tung

0 673

miremengjesi

3 1.337

endritgashi

ju falenderoi per ndihmen qe po na beni

0 671

ju pershendes perzemersishte jeni te mrekullushem

3 −2 4.467

endritgashi

kerkes

 • himi
 • Rambo6
4 1.358

Rambo6

Jam duke kerku nje dvd video me keng folklorike hashim shala,tahir drenica,vllezrit gashi dhe avgustinin

 • Djduci
 • Rambo6
1 1.395

Rambo6

Kur xhexha moj cuce se tkna feju

0 713
 • Benutzer online 10

  10 Besucher

 • Statistik

  15 Themen - 36 Beiträge (0,01 Beiträge pro Tag)