Kërkesa-Folklor DvD

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Folk and Popular Music of Albania, Vol. 1

0 2.660

emin

 • emin.e
 • emin.e
3 1.606

emin.e

Vllezrit Gashi DVD

2 1.614

calibramuki

KERKES: Rrenjet tona Gusht me 06 2011

1 1.551

Dαנα_ѕωє™

Kërkoj këngen Bardhok Biben kenduar nga Hasani e Rizahi Izbica.

0 1.160

Kerkoj emisionin e mram te "Rrenjet tona" nga zonja Shkurte Fejza

0 792

kerkoj ket dvd NAIMI ME XENIN DHE GANIUN - KRAHINA E NIKOLLES

2 −2 1.545

Rambo6

Kerkoj kengen e Azem Bejtes kenduar nga Ali Krasniqi dhe Muhamet Bashota ?

2 1.619

endritgashi

tung

0 787

miremengjesi

3 1.558

endritgashi

ju falenderoi per ndihmen qe po na beni

0 793

ju pershendes perzemersishte jeni te mrekullushem

3 −2 5.142

endritgashi

kerkes

 • himi
 • Rambo6
4 1.597

Rambo6

Jam duke kerku nje dvd video me keng folklorike hashim shala,tahir drenica,vllezrit gashi dhe avgustinin

 • Djduci
 • Rambo6
1 1.616

Rambo6

Kur xhexha moj cuce se tkna feju

0 826
 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  15 Themen - 36 Beiträge (0,01 Beiträge pro Tag)