Kërkesa-Folklor DvD

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Folk and Popular Music of Albania, Vol. 1

0 819

emin

 • emin.e
 • emin.e
3 609

emin.e

Vllezrit Gashi DVD

2 634

calibramuki

KERKES: Rrenjet tona Gusht me 06 2011

1 570

Dαנα_ѕωє™

Kërkoj këngen Bardhok Biben kenduar nga Hasani e Rizahi Izbica.

0 490

Kerkoj emisionin e mram te "Rrenjet tona" nga zonja Shkurte Fejza

0 293

kerkoj ket dvd NAIMI ME XENIN DHE GANIUN - KRAHINA E NIKOLLES

2 −2 569

Rambo6

Kerkoj kengen e Azem Bejtes kenduar nga Ali Krasniqi dhe Muhamet Bashota ?

2 642

endritgashi

tung

0 288

miremengjesi

3 577

endritgashi

ju falenderoi per ndihmen qe po na beni

0 285

ju pershendes perzemersishte jeni te mrekullushem

3 −2 3.575

endritgashi

kerkes

 • himi
 • Rambo6
4 600

Rambo6

Jam duke kerku nje dvd video me keng folklorike hashim shala,tahir drenica,vllezrit gashi dhe avgustinin

 • Djduci
 • Rambo6
1 637

Rambo6

Kur xhexha moj cuce se tkna feju

0 330
 • Benutzer online 5

  5 Besucher

 • Statistik

  15 Themen - 36 Beiträge (0,01 Beiträge pro Tag)