Folklor DVD

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Per Ata Antar Qe Nuk Din Se Ku Te Falenderjon Per Postime

2 −5 1.640

bujari38

Gezuar Me Folklorin 2011 Pjesa 2

0 75

NE ODAT TONA - Rapsodi Shqiptar 2011 Pjesa 1

0 65

NE ODAT TONA - Rapsodi Shqiptar 2011 Pjesa 2

0 54

Ali Krasniqi Muhamet Bashota Shaip Berisha

0 71

Gezuar me Rapsodet - Fluturojn Shqiponjat 2011

0 59

Gezuar Me Tingujt E Folklorit 2011

0 54

Vellezerit Bajra 2011 Rapsodi shqipetare te perjetshme

0 69

Gezuar me Yjet e Folklorit 2011

0 59

Naim Krasniqi & Salih Gashi ne Prizeren me 17-11-2010

0 54

Rrenjet Tona Shaqir Hoti

0 62

Vllezerit Tahiri-Ne Darsum-2010

0 61

Xhemajl Dhe Brahim Qetaj-2010

0 65

Vlerat e Folklorit realizuar nga RTV Festina ne Oden e Milazim Avdiut -ne Gjilan -2011

0 83

Zyle Krasniqi DVD

0 84

Shyhrete Behluli Paja e Nuseris 1992

0 78

Koncert Per Memedhen Shkurte & Naxhije Fejza & Motrat Mustafa Mixha Rame 1992

0 ±0 62

Kendon Goja na Qane Zemra Shkurte Fejza dhe Rifat Berisha

0 82

Oj Kosove DASHURIJA IME Kengtar te njohur dhe Humoristet Cima Leci Qumili

0 104

Zoti te Bekofte Dr Rugova DVD Kenge Folklorike

0 ±0 100
  • Statistik

    66 Themen - 132 Beiträge (0,04 Beiträge pro Tag)