Me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Salih Bajrami dhe Halil Bytyqi.Me Daten.2.5.1978 ingjizimin e ka ba.Hasan Kolludra

2 −3 447

Rambo6

KOLEXION KËNGESH NGA BAJRUSH DODA----BY PASHA_SWE™.rar>>216 MB

2 −1 359

Rambo6

Vëllazrit Bajra 35 këngë të tyre

0 ±0 679

Sali e Feriz Krasniqi kënga e Div Dushmanit Bablokat Rahmet ju paqtë shpirti

9 ±0 1.168

holanda

Fatmir Bajra-Kenduar ne Gjermani 2011

 • Rambo6
 • Rambo6
9 ±0 316

Rambo6

Isa &Hamez Llapqeva Keng Folklorike Live 2011

4 ±0 337

bert

Dasma e sadik Gashit Nga Mleqani-Kendojn-Bit e Sef Mleqanit-Dhe Batllava-2011-Bam Bam-AUDIO-Pjesa 1

4 ±0 222

toni toni

Augustin Ukaj Mbreti i Folklorit Koleksion Këngësh Te Vjetra

12 ±0 657

berattk

Vellezerit Qetaj kenduar Më 08.12.1982-Shum e Fort

2 ±0 266

Gaziboy

Vëllëzrit Morina - Tre Mijë Vjet [Album]

2 ±0 245

ahmet

Bijt e Sef Mleqanit - Kenge Dasmash [Album 2012]

3 ±0 350

eravizion

Gëzuar Me Folklorin kosovare-2012-Pjesa 1

 • Rambo6
 • shema
4 ±0 360

shema

Halil Bytyqi dhe Vllezrit Gashi-2012

5 ±0 269

liti_boxeri

Halil Bytyqi & Syl Salihi Gashi-Kenga E Azem Bejtes-2012

2 ±0 196

shabi2

Kenge Folklorike |ALBUM 2012|

 • Bfedi
 • edsonFR
6 ±0 637

edsonFR

Te bekofte Zoti IBRAHIM RUGOVA |Album 2012|

 • Bfedi
 • llukaa
1 ±0 280

llukaa

Disa Këng Nga Mus Hertica

 • deedi
 • bert
5 ±0 297

bert

Disa Këng Nga Vëllezërit Agaj-Zhutat

9 ±0 405

bmw525d

Zara Jakupi -2012-Rreth Oxhakut-ingjizues Xhemoviolina

 • Rambo6
 • haki
2 ±0 160

haki

Disa Valle Me Violin Dhe Sint Nga I Madhi Gazmend Berisha Djali Ndjerit Qazim Berisha

 • Rambo6
 • smaily
2 ±0 195

smaily

 • Statistik

  58 Themen - 236 Beiträge (0,06 Beiträge pro Tag)