Me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Vëllazrit Bajra 35 këngë të tyre

0 ±0 679

Gëzuar Me Folklorin kosovare-2012-Pjesa 1

 • Rambo6
 • shema
4 ±0 360

shema

Halil Bytyqi & Syl Salihi Gashi-Kenga E Azem Bejtes-2012

2 ±0 196

shabi2

Vellezerit Qetaj kenduar Më 08.12.1982-Shum e Fort

2 ±0 266

Gaziboy

Te bekofte Zoti IBRAHIM RUGOVA |Album 2012|

 • Bfedi
 • llukaa
1 ±0 280

llukaa

Bijt e Sef Mleqanit - Kenge Dasmash [Album 2012]

3 ±0 350

eravizion

Hertica Ne vitin.1995

 • Rambo6
 • Rambo6
1 +1 164

Rambo6

Zara Jakupi -2012-Rreth Oxhakut-ingjizues Xhemoviolina

 • Rambo6
 • haki
2 ±0 160

haki

Disa Këng Nga Mus Hertica

 • deedi
 • bert
5 ±0 295

bert

Salih Bajrami dhe Halil Bytyqi.Me Daten.2.5.1978 ingjizimin e ka ba.Hasan Kolludra

2 −3 439

Rambo6

Tre Hasjanët (Ura e shejtë).mp3 DRENOVCI

5 +1 319

bert

Isa &Hamez Llapqeva Keng Folklorike Live 2011

4 ±0 336

bert

Sali e Feriz Krasniqi kënga e Div Dushmanit Bablokat Rahmet ju paqtë shpirti

9 ±0 1.157

holanda

Disa Këng Nga Vëllezërit Agaj-Zhutat

9 ±0 394

bmw525d

KOLEXION KËNGESH NGA BAJRUSH DODA----BY PASHA_SWE™.rar>>216 MB

2 −1 355

Rambo6

Vllezrit Gashi | Sinan LLapi |

2 ±0 167

Toni-Peja

Hashim Shala Keng Kushtura Xheme Gostivarit

 • Bfedi
 • bler
2 ±0 146

bler

Hashim Shala Keng Kushtura Xheme Gostivarit me Sharkija

2 ±0 216

holanda

Vllezerit Gashi Album 2012

5 ±0 180

diana2006

Ramadan Krasniqi Dhe grupi-2012

 • Rambo6
 • haki
1 ±0 114

haki

 • Statistik

  58 Themen - 236 Beiträge (0,06 Beiträge pro Tag)