Me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Vëllazrit Bajra 35 këngë të tyre

0 ±0 675

Gëzuar Me Folklorin kosovare-2012-Pjesa 1

 • Rambo6
 • shema
4 ±0 358

shema

Halil Bytyqi & Syl Salihi Gashi-Kenga E Azem Bejtes-2012

2 ±0 195

shabi2

Vellezerit Qetaj kenduar Më 08.12.1982-Shum e Fort

2 ±0 265

Gaziboy

Te bekofte Zoti IBRAHIM RUGOVA |Album 2012|

 • Bfedi
 • llukaa
1 ±0 277

llukaa

Bijt e Sef Mleqanit - Kenge Dasmash [Album 2012]

3 ±0 348

eravizion

Hertica Ne vitin.1995

 • Rambo6
 • Rambo6
1 +1 161

Rambo6

Zara Jakupi -2012-Rreth Oxhakut-ingjizues Xhemoviolina

 • Rambo6
 • haki
2 ±0 158

haki

Disa Këng Nga Mus Hertica

 • deedi
 • bert
5 ±0 291

bert

Salih Bajrami dhe Halil Bytyqi.Me Daten.2.5.1978 ingjizimin e ka ba.Hasan Kolludra

2 −3 412

Rambo6

Tre Hasjanët (Ura e shejtë).mp3 DRENOVCI

5 +1 318

bert

Isa &Hamez Llapqeva Keng Folklorike Live 2011

4 ±0 328

bert

Sali e Feriz Krasniqi kënga e Div Dushmanit Bablokat Rahmet ju paqtë shpirti

9 ±0 1.110

holanda

Disa Këng Nga Vëllezërit Agaj-Zhutat

9 ±0 357

bmw525d

KOLEXION KËNGESH NGA BAJRUSH DODA----BY PASHA_SWE™.rar>>216 MB

2 −1 338

Rambo6

Vllezrit Gashi | Sinan LLapi |

2 ±0 157

Toni-Peja

Hashim Shala Keng Kushtura Xheme Gostivarit

 • Bfedi
 • bler
2 ±0 143

bler

Hashim Shala Keng Kushtura Xheme Gostivarit me Sharkija

2 ±0 212

holanda

Vllezerit Gashi Album 2012

5 ±0 179

diana2006

Ramadan Krasniqi Dhe grupi-2012

 • Rambo6
 • haki
1 ±0 106

haki

 • Statistik

  58 Themen - 236 Beiträge (0,06 Beiträge pro Tag)