Me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Vellezrit Qetaj | Kush i Ruan Traditat Tona | Rapsod | Album 2013 |

4 ±0 328

sky

Dida, Cela dhe Kovaci | Ali Pasha Album 2013 |

 • BFEDI
 • llukaa
1 ±0 104

llukaa

Mhill Krasniqi Album

 • BFEDI
 • BFEDI
2 ±0 140

BFEDI

Augustin Ukaj Mbreti i Folklorit Koleksion Këngësh Te Vjetra

12 ±0 583

berattk

Afrim Salih Krasniqi & Bekim Shala & Fatmir Xhymshiti-2012

 • Rambo6
 • bert
2 ±0 142

bert

Ibrahim Hajzeri & Brahim Qetaj & Esat Gashi & Rexhep Hajrizi-Vitin 1986

 • Rambo6
 • bert
3 +2 191

bert

Vellezrit Gashi | President Ibrahim Rugova | Rapsod | Album 2013 |

0 +3 479

Vellezir Gashi | Dy Shtete Nje Flamur | Rapsod | Album 2013 |

0 ±0 90

Vëllezërit Gashi & Gazmend Rama & Qamil Strellci Ne Zvicerr-2012-Audio

9 +1 3.405

fati_TG

Vëllezërit Qetaj-2012

 • Rambo6
 • shabi2
2 ±0 219

shabi2

Vëllëzrit Morina - Tre Mijë Vjet [Album]

2 ±0 234

ahmet

Kenge Folklorike |ALBUM 2012|

 • Bfedi
 • edsonFR
6 ±0 612

edsonFR

Halil Bytyqi me shumë këngtarë 107 këngë Fëlakë

3 +3 1.650

Rambo6

Dasma e sadik Gashit Nga Mleqani-Kendojn-Bit e Sef Mleqanit-Dhe Batllava-2011-Bam Bam-AUDIO-Pjesa 1

4 ±0 193

toni toni

Fatmir Bajra-Kenduar ne Gjermani 2011

 • Rambo6
 • Rambo6
9 ±0 304

Rambo6

Halil Bytyqi dhe Vllezrit Gashi-2012

5 ±0 255

liti_boxeri

Disa Valle Me Violin Dhe Sint Nga I Madhi Gazmend Berisha Djali Ndjerit Qazim Berisha

 • Rambo6
 • smaily
2 ±0 174

smaily

Naim E Afrim Salih Krasniqi Me Gzim Bytyqin-2012

 • Rambo6
 • haki
1 ±0 176

haki

Ramadan Krasniqi Dhe grupi-2012

 • Rambo6
 • haki
1 ±0 98

haki

Vllezerit Gashi Album 2012

5 ±0 161

diana2006

 • Benutzer online 13

  13 Besucher

 • Statistik

  58 Themen - 236 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)