Me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Hashim Shala Keng Kushtura Xheme Gostivarit me Sharkija

2 ±0 151

holanda

Hashim Shala Keng Kushtura Xheme Gostivarit

 • Bfedi
 • bler
2 ±0 93

bler

Vllezrit Gashi | Sinan LLapi |

2 ±0 110

Toni-Peja

KOLEXION KËNGESH NGA BAJRUSH DODA----BY PASHA_SWE™.rar>>216 MB

2 −1 236

Rambo6

Disa Këng Nga Vëllezërit Agaj-Zhutat

9 ±0 239

bmw525d

Sali e Feriz Krasniqi kënga e Div Dushmanit Bablokat Rahmet ju paqtë shpirti

9 ±0 346

holanda

Isa &Hamez Llapqeva Keng Folklorike Live 2011

4 ±0 258

bert

Tre Hasjanët (Ura e shejtë).mp3 DRENOVCI

5 +1 283

bert

Salih Bajrami dhe Halil Bytyqi.Me Daten.2.5.1978 ingjizimin e ka ba.Hasan Kolludra

2 −3 340

Rambo6

Disa Këng Nga Mus Hertica

 • deedi
 • bert
5 ±0 219

bert

Zara Jakupi -2012-Rreth Oxhakut-ingjizues Xhemoviolina

 • Rambo6
 • haki
2 ±0 102

haki

Hertica Ne vitin.1995

 • Rambo6
 • Rambo6
1 +1 120

Rambo6

Bijt e Sef Mleqanit - Kenge Dasmash [Album 2012]

3 ±0 299

eravizion

Te bekofte Zoti IBRAHIM RUGOVA |Album 2012|

 • Bfedi
 • llukaa
1 ±0 217

llukaa

Vellezerit Qetaj kenduar Më 08.12.1982-Shum e Fort

2 ±0 219

Gaziboy

Halil Bytyqi & Syl Salihi Gashi-Kenga E Azem Bejtes-2012

2 ±0 138

shabi2

Gëzuar Me Folklorin kosovare-2012-Pjesa 1

 • Rambo6
 • shema
4 ±0 305

shema

Vëllazrit Bajra 35 këngë të tyre

0 ±0 656
 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  58 Themen - 236 Beiträge (0,07 Beiträge pro Tag)