Me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Hashim Shala Keng Kushtura Xheme Gostivarit me Sharkija

2 ±0 212

holanda

Hashim Shala Keng Kushtura Xheme Gostivarit

 • Bfedi
 • bler
2 ±0 143

bler

Vllezrit Gashi | Sinan LLapi |

2 ±0 157

Toni-Peja

KOLEXION KËNGESH NGA BAJRUSH DODA----BY PASHA_SWE™.rar>>216 MB

2 −1 338

Rambo6

Disa Këng Nga Vëllezërit Agaj-Zhutat

9 ±0 357

bmw525d

Sali e Feriz Krasniqi kënga e Div Dushmanit Bablokat Rahmet ju paqtë shpirti

9 ±0 1.105

holanda

Isa &Hamez Llapqeva Keng Folklorike Live 2011

4 ±0 328

bert

Tre Hasjanët (Ura e shejtë).mp3 DRENOVCI

5 +1 318

bert

Salih Bajrami dhe Halil Bytyqi.Me Daten.2.5.1978 ingjizimin e ka ba.Hasan Kolludra

2 −3 412

Rambo6

Disa Këng Nga Mus Hertica

 • deedi
 • bert
5 ±0 291

bert

Zara Jakupi -2012-Rreth Oxhakut-ingjizues Xhemoviolina

 • Rambo6
 • haki
2 ±0 158

haki

Hertica Ne vitin.1995

 • Rambo6
 • Rambo6
1 +1 161

Rambo6

Bijt e Sef Mleqanit - Kenge Dasmash [Album 2012]

3 ±0 348

eravizion

Te bekofte Zoti IBRAHIM RUGOVA |Album 2012|

 • Bfedi
 • llukaa
1 ±0 277

llukaa

Vellezerit Qetaj kenduar Më 08.12.1982-Shum e Fort

2 ±0 265

Gaziboy

Halil Bytyqi & Syl Salihi Gashi-Kenga E Azem Bejtes-2012

2 ±0 195

shabi2

Gëzuar Me Folklorin kosovare-2012-Pjesa 1

 • Rambo6
 • shema
4 ±0 358

shema

Vëllazrit Bajra 35 këngë të tyre

0 ±0 675
 • Statistik

  58 Themen - 236 Beiträge (0,06 Beiträge pro Tag)