Me Sharkija

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Pyet Kosova-2014-Album

4 +3 4.160

diana2006

Vellezrit Gashi - Keng Arshikie - Album 2014

 • Rambo6
 • celiku
4 +2 1.934

celiku

Vellezrit Bajra - Një Shqipëri Do Te Jet Ne Ballkan - Album 2014

 • Rambo6
 • celiku
1 ±0 1.713

celiku

Sali & Feriz Krasniqi-Këng Atdhetare 1

 • Rambo6
 • haki
1 ±0 1.735

haki

Sali & Feriz Krasniqi-Këng Atdhetare 2

 • Rambo6
 • haki
2 +2 1.739

haki

Bijtë e Sefë Mleqanit -Albumi Skenderbeu

 • Rambo6
 • haki
1 ±0 1.760

haki

Bijtë e Sefë Mleqanit -Albumi-Ali Pasha

 • Rambo6
 • haki
1 ±0 1.704

haki

Rifat Berisha dhe Vellezerit Cetaj | Dil moj kenge nga zemra ime |Album 2013 |

9 ±0 1.845

Bedi_4545

Yjet e Folklorit - Album 2014

 • Rambo6
 • haki
1 ±0 1.760

haki

DEMIR KRASNIQI Kënga e Hanës

 • BFEDI
 • holanda
2 ±0 1.670

holanda

Kenga e Hikmetes me qifteli

 • BFEDI
 • BFEDI
0 ±0 864

Vellezrit Qetaj - Flakadan Ne Trojet Etnike -2014 Album

 • Rambo6
 • ardiks
2 ±0 1.717

ardiks

Rifat Draga - Betohemi Nën Një Flamur -Album 2014

0 ±0 918

Hamit Kastrati Perparim Berati Dhe Dida Kovaqi - Ora e Kombit Na Ka Ardh -Album 2014

0 ±0 909

Agim Boka Dhe Grupi-2014-Album

1 ±0 1.622

holanda

Perparim Brati dhe Hamit_Kastrati Shqiptaria gjithmon bashk

2 +1 1.746

ahmet

Vellezerit Gashi | Sna ndan fisi jo as feja 2013 |

4 ±0 1.653

diana2006

Vellezrit Bajra | Heroi i Kombit Enver Zymberi | Rapsod | Album 2013 |

4 ±0 1.722

KING-KS

Xhavit & Nexhat Vitia-2013-Album

 • Rambo6
 • Rambo6
6 ±0 1.766

Rambo6

Vellezrit Qetaj | Dikur Kullat Kan Qen Shkolla | Album 2013 |

3 ±0 1.718

haxhi1111

 • Statistik

  58 Themen - 236 Beiträge (0,06 Beiträge pro Tag)