Religjionet tjera

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt NËNA TEREZË - biografija 1

8 1.649

.:Zeshkanja:.

Angepinnt Bibla Shqip.---Levitiku

12 1.692

.:Zeshkanja:.

Angepinnt Bibla Shqip

48 4.609

.:Zeshkanja:.

Mesime mbi Biblen

0 52

Adami e roli i tij

0 48

Bekimi i krishterë

0 49

Zoti (Kush është Zoti i të krishterëve?)

0 47

Bekimi i krishterë

0 47

Adami dhe roli i tij

0 53

Zoti (Kush është Zoti i të krishterëve?)

0 57

Kush është Jezus Krishti?

0 63

Nënë Tereza u tradhtua nga kolegët

0 59

Dita e Shën Gjergjit tek Shqiptarët

0 39

Buda

0 49

Gjenealogjia E Jezu Krishtit,

0 33

Atë Shtjefën Pistull

0 38

Kush na udhëheq neve në jetë?

0 37

DASHURIA nuk dashurohet!

0 35

Lutja - dialog me Zotin

0 37

Agjërimi - fryt i përvujtërisë

0 41
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    104 Themen - 1.434 Beiträge (0,36 Beiträge pro Tag)