Religjionet tjera

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Bibla Shqip

48 4.528

.:Zeshkanja:.

Angepinnt Bibla Shqip.---Levitiku

12 1.671

.:Zeshkanja:.

Angepinnt NËNA TEREZË - biografija 1

8 1.629

.:Zeshkanja:.

:::Ne cilen fe besoni, apo besoni vetem ne zot?:::

12 +1 254

ymeri

:::Njeriu kur vdes!?!:::

4 134

niku4444

***Sot është njëmbëdhjetë vjetori i vdekjes së Nënë Terezës***

24 −1 2.392

Cassapra

12 Imamët

  • ymeri
  • ymeri
83 ±0 991

ymeri

A Është Jezusi Zot ? Bibla Thotë “Jo”

18 137

Daja_swe™

A kanë transmetuar dijetarët hadithe nga shiitët

0 33

A vdiq Jezusi ne Kryq ?

1 82

A S L

Adami dhe roli i tij

0 48

Adami e roli i tij

0 43

Agjërimi - fryt i përvujtërisë

0 36

Atë Dajani e Atë Fausti - Domethënia e martirizimit të tyre

33 145

.:Zeshkanja:.

Atë Shtjefën Gjeçovi

55 −1 340

.:Zeshkanja:.

Atë Shtjefën Pistull

0 35

Bediuzzaman Said Nursi

  • ymeri
  • ymeri
44 4.449

ymeri

Bekimi i krishterë

0 44

Bekimi i krishterë

0 43

Besëlidhja e Re

2 40

.:Zeshkanja:.

  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    104 Themen - 1.434 Beiträge (0,36 Beiträge pro Tag)