Religjionet tjera

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Udha e Dritës

21 144

.:Zeshkanja:.

Domethënia e bekimit

1 36

.:Zeshkanja:.

Atë Dajani e Atë Fausti - Domethënia e martirizimit të tyre

33 144

.:Zeshkanja:.

Atë Shtjefën Pistull

0 35

Lutje te moçme

111 661

.:Zeshkanja:.

Liturgjia e Fjalës

1 35

.:Zeshkanja:.

Krezhmët

25 204

.:Zeshkanja:.

Kush na udhëheq neve në jetë?

0 33

DASHURIA nuk dashurohet!

0 31

Lutja - dialog me Zotin

0 32

Agjërimi - fryt i përvujtërisë

0 34

Pendesa - për të cilën kemi nevojë

0 31

Kthehuni dhe besoni Ungjillit

2 34

.:Zeshkanja:.

Disa çështje lidhur me Biblën

2 33

.:Zeshkanja:.

Gjuhët e Biblës

3 36

.:Zeshkanja:.

Një Histori e Shenjtë

5 40

.:Zeshkanja:.

Besëlidhja e Re

2 40

.:Zeshkanja:.

Bibla dhe Shkenca

6 49

.:Zeshkanja:.

Ç’vlerë ka sot Bibla?

35 166

.:Zeshkanja:.

Vlera e Krishtit

0 28
  • Statistik

    104 Themen - 1.434 Beiträge (0,37 Beiträge pro Tag)