Religjionet tjera

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Dita e Shën Gjergjit tek Shqiptarët

0 35

Ç'është Dita e Shën Gjergjit?

2 66

.:Zeshkanja:.

Sektet, si po i shkatërrojnë njerëzit dhe besimet fetare

3 73

.:Bossi:.

Momenti i shenjtë - Lutja e përditshme 2010

38 347

.:Zeshkanja:.

Prifti shqiptar Don Anton Kcira fyen shqiptarët !!!

21 3.284

babushi

Fiter Bajrami , KUR?

  • aaddii
  • aaddii
2 102

aaddii

Nënë Tereza u tradhtua nga kolegët

0 54

Sakramentorët

4 56

.:Zeshkanja:.

Çka është LUTJA?!

3 73

.:Zeshkanja:.

Kush është Jezus Krishti?

0 58

Poezi per Jezus....Krishtine

35 449

.:Zeshkanja:.

Zoti (Kush është Zoti i të krishterëve?)

0 51

Adami dhe roli i tij

0 48

Bekimi i krishterë

0 43

Jeta brenda kishës

1 62

.:Zeshk@nj@:.

Zoti (Kush është Zoti i të krishterëve?)

0 42

Bekimi i krishterë

0 44

Adami e roli i tij

0 43

Religjionet ne Ballkan

3 80

niku4444

:::Njeriu kur vdes!?!:::

4 134

niku4444

  • Statistik

    104 Themen - 1.434 Beiträge (0,36 Beiträge pro Tag)