Humor dhe Barcaleta

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Ja si ua uronte Enver Hoxha grave 8 marsin

1 1.777

Berisha°

Angepinnt Bjondina dhe Zeshkanja

2 1.669

Ximi_ch

Angepinnt 50 Qindarkeshi kerkon dashurine ne Twitter dhe e gjen ne Roskovec

0 ±0 834

Angepinnt Barcoleta vetem per Polic

39 4.557

Ximi_ch

Angepinnt Barcoleta nga Moxxi

  • Moxxi
  • Moxxi
249 8.015

Moxxi

Angepinnt Barcoleta Vetem Nga Nastradin Aga

36 +1 4.052

.:Zeshkanja:.

Angepinnt Barcaleta per Bjondet ..Nga Zeshkanja:.

158 +1 7.434

has2011

Angepinnt Antivirus alla shqiptarqee!

17 +1 2.421

holanda

Duhani është i shëndetshëm për fyt!

1 −1 96

DAJA_FIN

Gjyshja dhe Droga

1 −1 87

Bossi™ ■ AbejA

Pasuria me e madhe ne kete Jete cka eshte per ju...??

1 106

PASHA_SWE™

BARCOLETA!

0 73

Ke do zgjidhni bukurine, pasurine apo zgjuarsine?

1 72

PASHA_SWE™

BARSELETA--NGA PASHA_SWE

0 87

NJE BARCALET NGA UNË NE TRI GJUHË E SHKRUAR PËR ATA QE DIN TRI GJUHË---HAHAHAHA

0 65

Nje cift shqiptar kishte shkuar per pushime ne Spanje.

0 65

TRE SHOKË SHKOJNË NE AMERIK

0 82

KESULKUQJA…NJE PRRALL NGA ku dhe emri, eshte nje vajze e urte. BY Pasha_swe.

0 104

Ne nje fshat te vogel ishte hapur nje berberhane --by pasha_swe

1 92

Daja_swe™

NE NJE ISHULL ISHIN TRI MOTRA -UFFF UFFF

0 68
  • Statistik

    853 Themen - 2.265 Beiträge (0,59 Beiträge pro Tag)