Humor dhe Barcaleta

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Ja si ua uronte Enver Hoxha grave 8 marsin

1 1.793

Berisha°

Angepinnt Barcoleta Vetem Nga Nastradin Aga

36 +1 4.122

.:Zeshkanja:.

Angepinnt Bjondina dhe Zeshkanja

2 1.693

Ximi_ch

Angepinnt 50 Qindarkeshi kerkon dashurine ne Twitter dhe e gjen ne Roskovec

0 ±0 839

Angepinnt Barcoleta vetem per Polic

39 4.636

Ximi_ch

Angepinnt Barcaleta per Bjondet ..Nga Zeshkanja:.

158 +1 7.545

has2011

Angepinnt Barcoleta nga Moxxi

  • Moxxi
  • Moxxi
249 8.144

Moxxi

Angepinnt Antivirus alla shqiptarqee!

17 +1 2.464

holanda

BARCOLETA!

0 74

Ke do zgjidhni bukurine, pasurine apo zgjuarsine?

1 72

PASHA_SWE™

Pasuria me e madhe ne kete Jete cka eshte per ju...??

1 106

PASHA_SWE™

BARSELETA--NGA PASHA_SWE

0 89

NJE BARCALET NGA UNË NE TRI GJUHË E SHKRUAR PËR ATA QE DIN TRI GJUHË---HAHAHAHA

0 65

Nje cift shqiptar kishte shkuar per pushime ne Spanje.

0 65

TRE SHOKË SHKOJNË NE AMERIK

0 82

KESULKUQJA…NJE PRRALL NGA ku dhe emri, eshte nje vajze e urte. BY Pasha_swe.

0 106

NE NJE ISHULL ISHIN TRI MOTRA -UFFF UFFF

0 68

Ne nje fshat te vogel ishte hapur nje berberhane --by pasha_swe

1 92

Daja_swe™

NJE QUN QE QENDRONTE NE BULEVARD(VËRDALLET KOT)

0 42

SHOQATA E GRAVE NE NJE MLEDHJE

0 59
  • Statistik

    853 Themen - 2.265 Beiträge (0,57 Beiträge pro Tag)