Humor dhe Barcaleta

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt 50 Qindarkeshi kerkon dashurine ne Twitter dhe e gjen ne Roskovec

0 ±0 821

Angepinnt Ja si ua uronte Enver Hoxha grave 8 marsin

1 1.756

Berisha°

Angepinnt Bjondina dhe Zeshkanja

2 1.638

Ximi_ch

Angepinnt Antivirus alla shqiptarqee!

17 +1 2.310

holanda

Angepinnt Barcoleta Vetem Nga Nastradin Aga

36 +1 3.859

.:Zeshkanja:.

Angepinnt Barcoleta vetem per Polic

39 4.323

Ximi_ch

Angepinnt Barcaleta per Bjondet ..Nga Zeshkanja:.

158 +1 7.100

has2011

Angepinnt Barcoleta nga Moxxi

  • Moxxi
  • Moxxi
249 7.656

Moxxi

BARCOLETA!

0 68

BARSELETA--NGA PASHA_SWE

0 78

NJE BARCALET NGA UNË NE TRI GJUHË E SHKRUAR PËR ATA QE DIN TRI GJUHË---HAHAHAHA

0 62

Nje cift shqiptar kishte shkuar per pushime ne Spanje.

0 62

TRE SHOKË SHKOJNË NE AMERIK

0 79

KESULKUQJA…NJE PRRALL NGA ku dhe emri, eshte nje vajze e urte. BY Pasha_swe.

0 97

NE NJE ISHULL ISHIN TRI MOTRA -UFFF UFFF

0 65

NJE QUN QE QENDRONTE NE BULEVARD(VËRDALLET KOT)

0 39

SHOQATA E GRAVE NE NJE MLEDHJE

0 56

PALI DHE KOLA NE PAZAR--BY PASHA_SWE

0 50

LEPURI DHE DHELPRA NE NJE BISED NE PYLL

0 60

17 VJET ME BARCELETA PËR PAVARËSINË!

0 68
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    853 Themen - 2.265 Beiträge (0,6 Beiträge pro Tag)