Humor dhe Barcaleta

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt 50 Qindarkeshi kerkon dashurine ne Twitter dhe e gjen ne Roskovec

0 ±0 848

Angepinnt Antivirus alla shqiptarqee!

17 +1 2.508

holanda

Angepinnt Barcaleta per Bjondet ..Nga Zeshkanja:.

158 +1 7.751

has2011

Angepinnt Barcoleta nga Moxxi

  • Moxxi
  • Moxxi
249 8.375

Moxxi

Angepinnt Barcoleta Vetem Nga Nastradin Aga

36 +1 4.199

.:Zeshkanja:.

Angepinnt Barcoleta vetem per Polic

39 4.719

Ximi_ch

Angepinnt Bjondina dhe Zeshkanja

2 1.705

Ximi_ch

Angepinnt Ja si ua uronte Enver Hoxha grave 8 marsin

1 1.806

Berisha°

`===MEMEDHEU===

0 44

-70 grade

0 43

''POLICIA'' HUMORE BARCALETA<<PASHA_SWE

0 77

"Found New Hardware..."

0 40

******gruaja,burri Dhe Ibiri*****

1 140

Zeshkanja20

°°°KRYETAR SUXHUKU°°°

2 119

DAJA_FIN

<<<<<FSHATARI DHE PASQYRA >>>>>

0 71

¤ Kishin qenë dy vejushka (gra pa burra) ?

1 126

Anessa

¤ Kushë ka gjyshe mbi 70 vite mosë ja leni qukulladat me rujtë , i hanë ajo ?

0 65

¤ Plaku dhe Tv

2 110

gazi1982

¤ Pytje Kushê E Dinê ? Përgjigju !

  • DAJA_FIN
  • LoRdI
7 1.897

LoRdI

1 apo 2

1 33

Anessa

  • Statistik

    853 Themen - 2.265 Beiträge (0,57 Beiträge pro Tag)