Humor dhe Barcaleta

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

PALI DHE KOLA NE PAZAR--BY PASHA_SWE

0 57

SHOQATA E GRAVE NE NJE MLEDHJE

0 64

NJE QUN QE QENDRONTE NE BULEVARD(VËRDALLET KOT)

0 46

Ne nje fshat te vogel ishte hapur nje berberhane --by pasha_swe

1 92

Daja_swe™

NE NJE ISHULL ISHIN TRI MOTRA -UFFF UFFF

0 69

KESULKUQJA…NJE PRRALL NGA ku dhe emri, eshte nje vajze e urte. BY Pasha_swe.

0 114

TRE SHOKË SHKOJNË NE AMERIK

0 83

Nje cift shqiptar kishte shkuar per pushime ne Spanje.

0 66

NJE BARCALET NGA UNË NE TRI GJUHË E SHKRUAR PËR ATA QE DIN TRI GJUHË---HAHAHAHA

0 69

BARSELETA--NGA PASHA_SWE

0 96

Pasuria me e madhe ne kete Jete cka eshte per ju...??

1 111

PASHA_SWE™

Ke do zgjidhni bukurine, pasurine apo zgjuarsine?

1 79

PASHA_SWE™

BARCOLETA!

0 78
  • Statistik

    853 Themen - 2.265 Beiträge (0,56 Beiträge pro Tag)