Tema te Lira

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Ankündigung Real Madrid -vs- Barcelona

4 ±0 1.946

.:zєѕнкαηנα™:.

Ankündigung Vlersone Portalin nga 1 deri ne 5

0 ±0 1.006

Angepinnt Shpejtsia e Internetit

46 +2 5.611

dugi_74

**Akrepat e Ores**

0 47

Hakerët kosovarë sulmojnë Serbinë

0 48

***21 Mrekullite e BOTES***

0 +1 47

U shtuan edhe 9 Kanale free shqip Eutelsat W2 (16.0E)

0 126

Thenje per te Qeshur

0 51

Mirëmëngjesi?

  • Kamo
  • Gonipower
2 415

Gonipower

Apel lexuesve ---BY PASHA_SWE

0 33

The Rock - Gefängsnisinsel Alcatraz [DOKU - Ger]

0 42

U shenua 100 vjetori i lindjes se diktatorit Enver Hoxha

0 46

Në 100 vjetorin e Eqrem Çabejt çfarë mendoni se do të bëhet?1908 - 2008, 100 vjetori i lindjes .

0 32

100 mbiemrat më të përdorur në Shqipëri

0 35

Kush do te behet Presidenti i ri i Kombeve te Bashkuara (USA): Demokrati Obama apo Republikani McCain

3 105

Gonipower

PSE Kuvendi i Verrave të Llukës mbahet aqë mend dhe qfar vlere historike ka?

0 38

A gëzon Autoritet shteti Kosovar në sytë tuaj?

0 39

bukoviku Sa holl po qet, sa her qet ka 3 po i vret bam bam

3 93

.:*AlBoZz*:.

Cfare Ju Mungon Me Shume Nga Kosova apo Shqiperia??

3 81

*STAGOVA*

Festat e fund Vitit

8 89

Gonipower

PRISHTINA | Projects & Construction [Prishtina ne Perpunim]

1 57

SHQIPRONBYTYQI

Çfare mendoni per vetedijen kolektive ?

0 24
  • Statistik

    1.318 Themen - 18.843 Beiträge (4,85 Beiträge pro Tag)