Tema te Lira

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Ankündigung Vlersone Portalin nga 1 deri ne 5

0 ±0 1.006

Ankündigung Real Madrid -vs- Barcelona

4 ±0 1.946

.:zєѕнкαηנα™:.

Angepinnt Shpejtsia e Internetit

46 +2 5.611

dugi_74

**Akrepat e Ores**

0 47

Hakerët kosovarë sulmojnë Serbinë

0 48

***21 Mrekullite e BOTES***

0 +1 47

U shtuan edhe 9 Kanale free shqip Eutelsat W2 (16.0E)

0 126

Thenje per te Qeshur

0 51

Apel lexuesve ---BY PASHA_SWE

0 33

The Rock - Gefängsnisinsel Alcatraz [DOKU - Ger]

0 42

U shenua 100 vjetori i lindjes se diktatorit Enver Hoxha

0 46

Në 100 vjetorin e Eqrem Çabejt çfarë mendoni se do të bëhet?1908 - 2008, 100 vjetori i lindjes .

0 32

100 mbiemrat më të përdorur në Shqipëri

0 35

PSE Kuvendi i Verrave të Llukës mbahet aqë mend dhe qfar vlere historike ka?

0 38

A gëzon Autoritet shteti Kosovar në sytë tuaj?

0 39

Çfare mendoni per vetedijen kolektive ?

0 24

''Është E RENDESISHME PET TE KUPTUAR SHQIP'' BY PASHA_SWE™

0 22

Ora më e saktë e botës !

0 26

LEXONI: Kujdes Nga Blootuth, Infot Tuaja Publike....

0 29

Pas 12 vitesh ushtria do te perbehet vetëm nga robote

0 18

Kush deshiron te flas me nje robot--Behet fjale për një robot te zhvilluar nga Microsoft.

0 21

TorrentSpy ndalohet ne SHBA Pse atë e bëjnë Amerikanet--Vertetone!!!!

0 19
  • Statistik

    1.318 Themen - 18.843 Beiträge (4,85 Beiträge pro Tag)