Tema te Lira

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Ankündigung Real Madrid -vs- Barcelona

4 ±0 1.946

.:zєѕнкαηנα™:.

Ankündigung Vlersone Portalin nga 1 deri ne 5

0 ±0 1.006

Angepinnt Shpejtsia e Internetit

46 +2 5.611

dugi_74

__***Pershkruani veten tuaj me tri fjal !!!! ****__

4 60

isa77

--------->Keni Kujdes

0 53

:::Cfare tipi jeni?:::

2 36

Anessa

???__Nje PYTJE per te GJITH__???

3 107

Bossi™

.:: Çka ka 3 ::.

15 +1 188

.:Zeshkanja:.

.:Zeshkanja:. .:*R¿n@@*:. DHE .:Mitro_Girl:. tu shku nkanagjegj

2 75

.:Zeshkanja:.

.:Zєѕнкαηנα:. :::::::::: >13 000 < ::::::::::::

11 +1 94

.:Zєѕнкαηנα:.

''Është E RENDESISHME PET TE KUPTUAR SHQIP'' BY PASHA_SWE™

0 22

" Mos Nem me Zemer "

15 +1 173

Anessa

""""Disa texte kengesh Popullore te vjetra """"

0 44

"Guri i rende, ne vend te vet"

0 19

"Njerëz të Humbur" vazhdon misionin në Kosovë

0 34

"Qka i kishit dhuru antarit siper teje"

24 306

Anessa

“Ja pse jeni të mërzitshëm”

3 +1 48

Bossi™

(¯`-♥ Atë Ditë......!!

21 +1 125

Anessa

* Ngjajshmerit gjenetike

0 +1 20

****Kush mund ti gjen se sa Delfina jant te mshefur ne ket foto ??****

20 261

himi

***21 Mrekullite e BOTES***

0 +1 47

***Lof ehde it utshek ( Fol edhe ti keshtu)***

22 220

Moxxi

  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    1.318 Themen - 18.843 Beiträge (4,85 Beiträge pro Tag)