Tema te Lira

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Ankündigung Vlersone Portalin nga 1 deri ne 5

0 ±0 1.007

Ankündigung Real Madrid -vs- Barcelona

4 ±0 1.950

.:zєѕнкαηנα™:.

Vendos Animacione

  • BFEDI
  • BFEDI
9 ±0 99

BFEDI

A e pelqeni muziken Tallava ??

23 409

llakillaki

Flamuri shqipëtarë në tunelin më të gjatë në botë

2 132

llakillaki

Vendos Vetem Foto Qesharake

958 +1 7.714

BFEDI

Neser ( sante) fillon ora verore!

0 28

Agjencia turistike ,,As Travel''

0 ±0 41

Te Shqipetart sundojn Femrat (Grat) apo Meshkujt (Burrat)

13 ±0 188

Moxxi

Qysh ......me

9 ±0 187

Ximi_ch

A keni frig nga Raca e Qenit Pit bull

3 ±0 112

Ximi_ch

Fast Food - Ushqimi i shpejt.

2 53

ReD-BLaCK

Burdushi Tregon Jeten e Lorit dhe Zanfines etj Qudi e madhe

2 124

ReD-BLaCK

Ca keni hanger sot?

5 78

Albani-100

Interesant

1 65

llakillaki

Mourinho mesazh Barcelones [ +18 v ]

5 128

ReD-BLaCK

Kjo video tregon si me hjek reklamen dhe qe mos me dal me kurr ne video te youtube portale addon's (Firefox)

2 176

Moxxi

Harlem Shake Kosovarqe

2 ±0 86

llakillaki

Si do Reagoni ju ne kesi lloj Rasti

2 ±0 80

Ximi_ch

HUMOR apo ma mir me thene KATASTROFË

7 160

ReD-BLaCK

Si u Prit Rifat Jashari gjat Festimit te 5 vjetorit Pavarsis Kosoves

1 81

ReD-BLaCK

Te ka lali ....Kqyrne qka bojn shqiptart

2 ±0 197

llakillaki

  • Statistik

    1.318 Themen - 18.843 Beiträge (4,81 Beiträge pro Tag)