Tema te Lira

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Ankündigung Vlersone Portalin nga 1 deri ne 5

0 ±0 1.022

Ankündigung Real Madrid -vs- Barcelona

4 ±0 1.986

.:zєѕнкαηנα™:.

Vendos Animacione

  • BFEDI
  • BFEDI
9 ±0 126

BFEDI

A e pelqeni muziken Tallava ??

23 476

llakillaki

Flamuri shqipëtarë në tunelin më të gjatë në botë

2 148

llakillaki

Vendos Vetem Foto Qesharake

958 +1 8.293

BFEDI

Neser ( sante) fillon ora verore!

0 36

Agjencia turistike ,,As Travel''

0 ±0 49

Te Shqipetart sundojn Femrat (Grat) apo Meshkujt (Burrat)

13 ±0 228

Moxxi

Qysh ......me

9 ±0 218

Ximi_ch

A keni frig nga Raca e Qenit Pit bull

3 ±0 137

Ximi_ch

Fast Food - Ushqimi i shpejt.

2 62

ReD-BLaCK

Burdushi Tregon Jeten e Lorit dhe Zanfines etj Qudi e madhe

2 136

ReD-BLaCK

Ca keni hanger sot?

5 93

Albani-100

Interesant

1 74

llakillaki

Mourinho mesazh Barcelones [ +18 v ]

5 130

ReD-BLaCK

Kjo video tregon si me hjek reklamen dhe qe mos me dal me kurr ne video te youtube portale addon's (Firefox)

2 177

Moxxi

Harlem Shake Kosovarqe

2 ±0 87

llakillaki

Si do Reagoni ju ne kesi lloj Rasti

2 ±0 81

Ximi_ch

HUMOR apo ma mir me thene KATASTROFË

7 161

ReD-BLaCK

Si u Prit Rifat Jashari gjat Festimit te 5 vjetorit Pavarsis Kosoves

1 83

ReD-BLaCK

Te ka lali ....Kqyrne qka bojn shqiptart

2 ±0 199

llakillaki

  • Benutzer online 3

    3 Besucher

  • Statistik

    1.318 Themen - 18.843 Beiträge (4,67 Beiträge pro Tag)