Tema te Lira

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Ankündigung Vlersone Portalin nga 1 deri ne 5

0 ±0 1.007

Ankündigung Real Madrid -vs- Barcelona

4 ±0 1.949

.:zєѕнкαηנα™:.

hikone si vepron Karla De Ponte kur e merr lajmin e Ramushit

0 ±0 56

Sulmohet web faqja zyrtare e EULEX-it

2 94

sweetgoni

Ku do te Festoni 100 vjetorin Diten e Pavaresis Shqipirise

6 91

Moxxi

Flamuri Origjinal 1912 - A eshte e Vertet ...!?

3 154

ReD-BLaCK

Valon Maloku Tu E Puth Drenusha Latifin

0 34

Mirmengjesi Shqipeee

1 58

.:zeshkanja:.

100 vjetori - Pavaresise e Shqiperis

2 46

ReD-BLaCK

Smailystudio 3D

 • smaily
 • smaily
1 51

smaily

Rihanna Vs Rita Cila ju pelqen me shume dhe Pse ???

0 44

Nje Grua sexi e kall Puntorin

5 323

llukaa

Cfar mendon per Politikanet tan ne Kosove !!!!

11 ±0 157

Ximi_ch

Per Adhuruest e Automobilave

0 32

Shka Mendoni Per Operationin Laser ( Syve )

 • faci
 • faci
0 46

ahahhaha fmija 2 vjet ne telefon ahahahhaa

1 64

faci

A po doni muhabet ahahahahha

0 35

Jashaaaaaaaa Jashaaaaaaaaaaaa

7 110

Ximi_ch

Provo Shkathtesit Tuaj! KUIZ "IQ TEST"

 • Bfedi
 • Bfedi
0 44

Masonët - Sekreti (Tempulli i Salomonit)

 • bfedi
 • Bfedi
3 101

Bfedi

Pershendetni Ketu Krejt Antaret e Portalit - www.Shqipet.eu

22 −1 333

T0N!!*D*

Ku Do Ti Kaloni Pushimet Verore?

1 43

T0N!!*D*

 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  1.318 Themen - 18.843 Beiträge (4,81 Beiträge pro Tag)