Tema te Lira

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Ankündigung Vlersone Portalin nga 1 deri ne 5

0 ±0 1.005

Ankündigung Real Madrid -vs- Barcelona

4 ±0 1.941

.:zєѕнкαηנα™:.

Nje Student qe mori 0 % te pikeve ne Provim

2 ±0 96

.:zєѕнкαηנα™:.

Oda E Burrave

18 305

Ximi_ch

Urime Shen Valentini

1 60

Ximi_ch

TV Mitrovica Vox Pop Funny

2 ±0 86

samisson

Kujdes! - Virusi me i keq - LEXONE , SHPERNDANE TE SHOKET

0 ±0 84

1 Pytje Per Te Gjithe

12 130

ReD-BLaCK

Nga jeni me origjin dhe ku jetoni aktualisht?

14 ±0 170

Rambo6

Qfarë trashegojmë nga Prindërit

1 42

Ximi_ch

Pse femrat nxjerrin gjoksin jashte ????

4 138

Ximi_ch

Qfarë është diqka jetike, që pa të nuk do jetonit dot?

2 44

Ximi_ch

Mjaft dhunes ndaj burrave

1 ±0 57

bfedi

Kur Mashkulli ik nga Femrat !!!!!!!!

3 67

.:zєѕнкαηנα™:.

Kur nga Friga Qan dhe Humb total

0 23

Aksident Tragjik ne Bolivi

0 ±0 63

Kontrast mes Kryetareve te Botes dhe Kryetareve Shqiptar pa perjashtim

2 54

.:zєѕнкαηנα™:.

Flisni me Imazhe

55 909

.:zєѕнкαηנα™:.

Tmerr Muslimanet duke u djegur ne nigeri

3 106

dardansh

Edhe ti na Duhesh per me ba Shqiperin Etnike

0 ±0 34

Extreme Sport - Foto

0 ±0 36

Një këshillë për Femrat !!!!

8 ±0 105

sweetgoni

  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    1.318 Themen - 18.843 Beiträge (4,88 Beiträge pro Tag)