Kuriozitete

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Kuriozitete të ralla

  • Moxxi
  • Moxxi
49 5.083

Moxxi

DJ Gjyshja nisi turneun në Amerikë

0 −1 19

Los Angeles nga kabina e pilotit – VIDEO

0 −1 25

A është Obama jashtëtokësor?

  • Moxxi
  • Anessa
3 −1 40

Anessa

Qeni me dhëmbë titaniumi

1 −1 35

Anessa

Pajisja që lexon ndjenjat tuaja

1 −1 24

Anessa

Kuriozitete »Mbi Trurin e njeriut

1 −1 27

Anessa

***S'e dije??!!???!***

0 63

***Cilat janë kafshët më të pasura në botë?***

0 68

***Ku ndodhen burgjet më interesante në botë***

0 64

NESE KENI DESHIR TE LEXONI DIQKA PËR DIKTATORET EUROPIAN

0 52

Akuariumi me i madh ne Bote

  • ARONA
  • ARONA
0 57

Kuriozitet numerik

1 85

PASHA_SWE™

A E DINI SE !!!

2 140

*STAGOVA*

DJETË Ujevarat (kataraktet) me te lartat ne rruzullin tokesor!

0 37

BOTA E GJARPERINJEVE NE RRUZULLIN TONË[ATA QE FRIGOHEN MOS SHIQONI-LEXONI]

1 103

PASHA_SWE™

Gruaja 92-vjeçare shtatzënë për 60 vjet!

0 64

Vret gruan nga xhelozia, sepse shkruajti ne Facebook se ishte single.

1 70

Strange a.k.a. Gjakoville

RAMUSH "RAMBOIII" Haradinaj ndërmjetësues në Ugandë???

0 31

Trriqe te ndrryshme magjike nga Dr Kent Hovind dhe si ti beni ato!!

0 45
  • Statistik

    1.742 Themen - 3.498 Beiträge (0,9 Beiträge pro Tag)