Kuriozitete

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Kuriozitete të ralla

  • Moxxi
  • Moxxi
49 4.924

Moxxi

***S'e dije??!!???!***

0 62

***Cilat janë kafshët më të pasura në botë?***

0 68

***Ku ndodhen burgjet më interesante në botë***

0 64

NESE KENI DESHIR TE LEXONI DIQKA PËR DIKTATORET EUROPIAN

0 52

Akuariumi me i madh ne Bote

  • ARONA
  • ARONA
0 57

Kuriozitet numerik

1 85

PASHA_SWE™

DJETË Ujevarat (kataraktet) me te lartat ne rruzullin tokesor!

0 37

BOTA E GJARPERINJEVE NE RRUZULLIN TONË[ATA QE FRIGOHEN MOS SHIQONI-LEXONI]

1 103

PASHA_SWE™

A E DINI SE !!!

2 130

*STAGOVA*

Gruaja 92-vjeçare shtatzënë për 60 vjet!

0 64

Vret gruan nga xhelozia, sepse shkruajti ne Facebook se ishte single.

1 70

Strange a.k.a. Gjakoville

RAMUSH "RAMBOIII" Haradinaj ndërmjetësues në Ugandë???

0 31

Trriqe te ndrryshme magjike nga Dr Kent Hovind dhe si ti beni ato!!

0 45

Në aktin barbar në Gjermani në mesin e 16 të vrarëve - një nxënës nga Kosova

4 157

Mitro_Girl

Pse Femrat jan shofere te dobta shikoni videon qesharake me aksidente te ndrryshme dhe e kuptoni

0 59

Pamje Të ndrrshme te bëra nga së fundi ngaN.A.S.A te planetit Mars

0 49

Fëmija më i fuqishëm në Botë

0 59

Shkarkon këngë pa marrë leje, gjobitet me 700 mijë euro

2 58

.:Zeshkanja:.

Një gjerman vetë-mbyllet në valixhe - për pak të ngulfatet!

0 20
  • Statistik

    1.742 Themen - 3.498 Beiträge (0,92 Beiträge pro Tag)